Landstede Groep

Bezoek Raad van Toezicht
30-03-2022

dinsdag (29/3/2022) heeft de Raad van Toezicht een bezoek gebracht aan onze school.


Met het schoolbezoek wil de Raad van Toezicht betrokkenheid tonen en zich een beeld vormen van de scholen en het onderwijs waarop het toezicht houdt. De belangrijkste motieven van de Raad van Toezicht voor het schoolbezoek zijn meestal: interesse tonen, luisteren naar wat er leeft op de locatie, gevoel krijgen bij de papieren werkelijkheid, een beeld krijgen bij strategische thema’s en de praktijk (inclusief de dilemma’s) op de werkvloer.

Wij kijken terug op een inspirerend werkbezoek waarin wij hebben kunnen laten zien wat wij als school te bieden hebben aan onze leerlingen. De Raad van Toezicht was onder de indruk van datgene dat onze school ze heeft laten zien.

#haalmeeruitjezelf