Landstede Groep

Directie

Dhr. J.G.J. te Marvelde
e-mail: directiesecretariaat@vechtdalcollege.nl 

Business-controller

Dhr. T. Nederlof
e-mail: t.nederlof@vechtdalcollege.nl

Schoolleiders

Teamleider vmbo B/K onderbouw
Dhr. J.M. Michels
e-mail: j.michels@vechtdalcollege.nl 

Teamleider vmbo B/K bovenbouw
Dhr. M. Roeberts
e-mail: m.roeberts@vechtdalcollege.nl 

Teamleider vmbo G/T
Dhr. H.M. Gaasbeek
e-mail: m.gaasbeek@vechtdalcollege.nl 

Teamleider havo/vwo onderbouw
Dhr. J. Schippers
e-mail: j.schippers@vechtdalcollege.nl 

Teamleider havo/vwo bovenbouw
Dhr. G. van der Zande
e-mail g.vdzande@vechtdalcollege.nl 

Ondersteuners schoolleiders
ondersteuner teamleiders havo en vwo
Mevr. C. Horsman
e-mail: c.horsman@vechtdalcollege.nl 

ondersteuner teamleiders vmbo
dhr. J. Tanate
e-mail: j.tanate@vechtdalcollege.nl 

Ziekmelden/Algemene zaken

Servicedesk van onze school
telefoon: 0523-281428
Ziekmelding voor een hele dag kan
ook via de Magister/Zermelo-app

Directiesecretariaat

Mevr. I. van den Poll-Nijeboer
Mevr. H. Withaar-Oosterhoff
e-mail: directiesecretariaat@vechtdalcollege.nl 

Secretariaat vmbo

Mevr. R. Zandkamp
Mevr. M. Zwiggelaar
e-mail: vmbosecretariaat@vechtdalcollege.nl 

Secretariaat havo-vwo

Mevr. K. Meijer-Oosting
Mevr. E. Heijnen
e-mail: havovwosecretariaat@vechtdalcollege.nl

Communicatie

Dhr. J. Tanate
e-mail: j.tanate@vechtdalcollege.nl

Leerlingadministratie

Mevr. J. Veltink
e-mail: j.veltink@vechtdalcollege.nl 

Zorgadviesteam

Dhr. J. Vosjan, coördinator
e-mail: j.vosjan@vechtdalcollege.nl 

Dyslexiebegeleiding

Remedial teacher vmbo:
Mevr. J. Lenferink,
e-mail: j.lenferink@vechtdalcollege.nl 
Remedial teacher havo/vwo:
Mevr. R. Kampjes,
e-mail: r.kampjes@vechtdalcollege.nl 

Begeleiding rekenproblemen en dyscalculie

Remedial teacher:
Dhr. G. Borger 
e-mail: g.borger@vechtdalcollege.nl 

Begeleider Passend Onderwijs

mw. A. Koopman, havo-vwo
mw. I. Hadash, vmbo

Keuzebegeleiding

Keuzebegeleiding
Decanen vmbo:
Mevr. Z. Bruins-Ouwinga
e-mail: z.bruins@vechtdalcollege.nl
Dhr. M. Hamstra
e-mail: m.hamstra@vechtdalcollege.nl

Decanen havo/vwo:
Dhr. L. Ridderbos
e-mail: l.ridderbos@vechtdalcollege.nl

Leerlingbegeleiders vmbo

Mevr. A. Slagter
e-mail: a.slagter@vechtdalcollege.nl 
Dhr. B. Oberink
e-mail: b.oberink@vechtdalcollege.nl 
Dhr. M. te Raa
e-mail: m.traa@vechtdalcollege.nl 
Mevr. L. Hulzebosch
e-mail: l.hulzebosch@vechtdalcollege.nl

Pesten

Coördinator:
Dhr. J. Vosjan
e-mail: j.vosjan@vechtdalcollege.nl

Leerlingbegeleiders vmbo:
Mevr. A. Slagter
e-mail: a.slagter@vechtdalcollege.nl 
Dhr. B. Oberink
e-mail: b.oberink@vechtdalcollege.nl 
Dhr. M. te Raa
e-mail: m.traa@vechtdalcollege.nl 
Mevr. L. Hulzebosch
e-mail: l.hulzebosch@vechtdalcollege.nl

Leerlingbegeleiders havo/vwo:
Mevr. I. Lamminga
e-mail: i.lamminga@vechtdalcollege.nl 
Mevr. H. Koggel
e-mail: h.koggel@vechtdalcollege.nl 
Mevr. E. Ossel
e-mail: e.ossel@vechtdalcollege.nl 
Mevr. A. Heron
e-mail: a.heron@vechtdalcollege.nl 

Begaafdheidsprofielschool

Coördinator meer- en hoogbegaafdheid:
mevr. F. Kikkert

Onderwijsassistenten

Onderwijsassistenten havo-vwo:
Mevr. A. Hallink
Mevr. A. de Jonge
Mevr. M. Klapwijk

Onderwijsassistenten vmbo:
Mevr. M. Ligtenberg, basis/kader onderbouw
Mevr. M. Klapwijk, basis/kader bovenbouw
Mevr. I. Meulenkamp, basis/kader bovenbouw
Mevr. D. Wijnjeterp, theoretische leerweg

Contactpersoon basisonderwijs

dhr. J. de Ruiter
e-mail: j.druiter@vechtdalcollege.nl