Landstede Groep

Actieweek voor Oekraine
13-04-2022

Van 21 t/m 28 maart heeft de locatie Hardenberg een actieweek voor Oekraïne gehouden.

Onze school maakt zich al sinds 2008 sterk voor de ontwikkeling van speciaal onderwijs in NO Roemenië, zodat die kinderen zelfredzamer en zelfstandiger de toekomst tegemoet gaan. De school staat in Siret dicht bij de grens van Oekraïne. Hier is de vluchtelingenstroom dan ook al groot. Ze bieden noodhulp in de vorm van onderdak. Meerdere vrijwilligers zijn druk aan het werk om zo veel mogelijk mensen op te vangen. Er staan al 10-tallen bedden klaar en de sanitaire voorzieningen en ook de keuken zijn gereed. De andere ruimtes van de school zullen worden ingericht voor noodopvang.

♥𝙈𝙖𝙖𝙧 𝙡𝙞𝙚𝙛𝙨𝙩 25.485 𝙚𝙪𝙧𝙤 𝙞𝙨 𝙚𝙧 𝙞𝙣𝙜𝙚𝙯𝙖𝙢𝙚𝙡𝙙 𝙙𝙤𝙤𝙧 𝙤𝙣𝙯𝙚 𝙡𝙚𝙚𝙧𝙡𝙞𝙣𝙜𝙚𝙣 ♥ Een geweldig en overweldigend bedrag. Wij zijn dan ook erg trots op de inzet die onze leerlingen hebben geleverd. Aan directeur Jos te Marvelde is de cheque met het eindbedrag overhandigd. #haalmeeruitjezelf #vechtdalcollege #trots #oekraine